GRAFIK /
SPECJAL
ISTA DTP

MIKOŁAJ
SZYMKOWIAK

 

Projektowanie graficzne, skład i łamanie tekstu oraz profesjonalne przygotowanie do druku offset oraz flekso.

OK Compost, OK Biobased, OK Biodegradable, Seedling – kompleksowe opracowanie konstrukcji opakowań przeznaczonych do recyklingu organicznego na bazie naturalnych oraz odnawialnych surowców, zapewniających biodegradację lub kompostowalność zgodnie z normami EN 13432 oraz EN 16785-1.

Wybierając naszą firmę otwierasz drzwi do kompleksowej obsługi w dziedzinie projektowania i produkcji materiałów drukowanych, precyzyjnie dopasowanych do unikalnych potrzeb Twojego biznesu. Jesteśmy gotowi dostarczyć niestandardowe rozwiązania, które nie tylko podkreślą specyfikę Twojej działalności, ale również skutecznie przyciągną uwagę Klientów.

Z przyjemnością podejmiemy się wyzwania stworzenia doskonale zaprojektowanych, zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym materiałów drukowanych, które wzmocnią prestiż i rozpoznawalność Twojej marki. Nasza oferta to nie tylko usługi – to partnerstwo, które zrozumie i sprosta nawet najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom Twojego biznesu. Daj nam szansę podkreślenia Twojej wyjątkowości! Skontaktuj się z nami!

 

ul. Cyprysowa 32/10
62-052 Komorniki k. Poznania

+48 500 650 294

mikolaj.szymkowiak@gmail.com
www.passiondesign.pl